| Miruna3094 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine am antivirus nod32 si de fiecare data cand deschid calculatorul imi apare acest mesaj "Incorrect system date.Check the Date on your computer". ce are?crying

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Verifica data care o afiseaza in bios, cand deschizi calc. apasa un delete sau ce tasta spune sa apesi ca sa intri in meniul din bios, verifica sa fie data corecta si sincronizata cu cea afisata in windows
- nu te panica si vai mama hai sa instalez windowsul din nou!

2 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Baga windows-u din nou

| danutzsan a răspuns:

Instaleaza sistemul din nou.