| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema.Cand pornesc windowsul mi se incarca totul apare antivirusul dar nu apare local area conection dau sa deschid google chrome nu se deschide decat cand apare local area conection care apare dupa aproape 1 min.Am incercat toate variantele ce le stiu dar na mers nimic pls ajutati-ma scuze de categorie.

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Logic ca trebuie sa ti se conecteze net-ul intai si apoi sa poti intra pe internet.Ti se pare mult ca astepti un minut sa-ti apara conectarea la net?straight face

| AdrianL a răspuns:

Da stiu dar problema mea e ca inainte netu era primul care pornea si acum trebuie sa astept 1 min daca nu trebuie sa pornesc eu manual de fiecare data.