| Vlãdy_Vlãdy_1998 a întrebat:

Am o problema cand filmez gaming cu ori ce program se tot sacadeaza imaginea las un link ex :https://youtu.be/ptyOpogX8oU
Nu stiu care ee problema e pc procesor i3 3.20ghz placa video nvidea gt gforve 720 2gb 16 gb ram m-am gandit ca poate fi si de la drivere.nu stiu ce sa mai fac

2 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

"This video contains content from [Merlin] Warp Records, who has blocked it in your country on copyright grounds."
Felicitari happy
Si ce vrei sa faci cu calculatorul ala? Eu m-as bucura ca imi ruleaza unele jocuri ce sa mai si inregistrez? Bine ca ai 16 GB RAM care sta degeaba laughing

| Vlãdy_Vlãdy_1998 explică (pentru KlibrDM):

Am gasit problema e din cauza modurilor