| RadikalGamer a întrebat:

Am o problema cu Minecraft: cand intru pe orice server, dau sa ma loghez dar nu merge. Nu se incarca lumea. Peste cam 3 secunde imi da o eroare de genul: java.socketexception: read timed out. Am reinstalat MC si Java de vreo 3 ori. Deci, cum il fac sa mearga? Azi-dimineata mergea, dar acum...

2 răspunsuri:
| yonu2 a răspuns:

Prietene nu ca nu e bun minecraftu si java e cu serveru problema incearca serverul asta si cand intri ca sa te inregistrezi scrii /register o parola si comfirma parola Fun.server-romania.ro

| RadikalGamer explică (pentru yonu2):

Am reusit, era de la router happy
Trebuie doar sa il resetezi