| Tirexator a întrebat:

Salutare TPU am o problema cand intru in sv-ul unui prieten incep sa cad in gol si daca il las asa 1 min 2 imi apare o eroare
internal exception java.net.sockettimeoutexception read timed out va rog ajutati-ma.(aa da si server-ul e de minecraft)

5 răspunsuri:
| DjDeath a răspuns:

Are PC prof si nu suporta serverul. Ce iti apare tie se numeste lagggg.big grin
P.S: minecraft-u ia intre 512 -1024 MB RAM
server-u ia cam tot asa ca sa poti juca si tine un sv iti trebuie minim 1.5 GB ram.

| Tirexator explică (pentru DjDeath):

Si cum pot rezolva problema?

| DjDeath a răspuns:

Simplu,nu poti.

| Tirexator explică (pentru DjDeath):

Si chiar nu pot face nimic?

| Tirexator explică:

Am aflat ca e de la hamachi am relayed tunnel si nu stiu cum sa il fac direct tunnel pls HELP!