| Marius_Iovin_1996 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent, am dat scan cu malwarebytes la pc si am avut 2 malware, le-am sters si am dat restart dar acum pc-ul meu nu mai functioneaza cum trebuie imi cere la orice program sa dau "open with" si cand selectez un program il deschide in procese dar nu se intampla nimic, rezolvari? va rog e urgent

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ce Windows ai in calculator?

| AlexanderMcQueen a răspuns:

Uninstall la program pentru o rezolvare pe termen scurt. Recomand un format si cu precizarea ca nu e nevoie de antivirus. Ar trebui sa te informezi in legatura cu ei. Sper ca am fost de folos. Seara buna!

| vLaD1110 a răspuns:

Am patit si eu odata, dar la mine a fost putin diferit. Cand am incercat sa sterg virusul acesta s-a multiplicat si cand am dat restart la Pc a luat-o razna. Stiu ca nu vrei sa auzi asta dar restartarea sistemului e cea mai simpla solutie care o cunosc.