| Razvyh a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, mi-am descarcat Assassin Creed 4... , l-am instalat si cand am intrat in el mergea foarte greu (desi ar trebui sa mearga ) asa ca l-am dezinstalat si am observat ca pc-ul merge foarte greu, antivirusul nu imi arata sa fie vreun virus si imi scrie ca pc-ul este folosit in proportie de 50% si atunci cand nu ruleaza nici-o aplicatie. Care ar fi o eventuala problema?
Funda

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Dai start>run>msconfig>startup si debifeaza totul de acolo. Dai restart la pc si acum ar trebui sa ai mai putine programe care pornesc odata cu windows-ul si implicit un procent mai mic la CPU.

2 răspunsuri:
| Simplu876 a răspuns:

Mai dezinstaleaza din jocuri sau sterge ce mai ai tu prin pc