| Shrek32154 a întrebat:

Am o problema cu san andreasul. De ce nu ma pot juca basket? Nu gasesc mingea de baschet pe teren! Daca nu o gasesc nu am cum sa joc...(nu am pe ce apasa enter...straight face) Cum fac sa apara inapoi mingea? Funda va rog mult o sugestie

6 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Nu poti juca basketball pentru ca ti-ai luat salvarile de pe net, iar cel care o terminat jocu si o incarcat pe internet acele gta san andreas userfiles o salvat in casa lu' mad dogg. Daca dai save game in casa lu' Mad Dogg n-o sa mai poti juca basket, am auzit la multi playeri de bugu asta.
Incearca sa dai New Game si sa mergi sa cauti mingea aia, sau probabil o sa trebuiasca sa termini a 2-a misiune daca imi amintesc bine.

| En3Rgi a răspuns:

Trebuie sa faci cateva misiuni ca sa poti sa te joci.O sa iti apara mingea(e langa casa lui CJ Si S.

| Shrek32154 explică (pentru En3Rgi):

Am salvare de pe net (end of the line) am tot jocul facut! Dar mingea nu apare nicaieri! Nici pe terenul de langa casa lui cj nici pe ala de langa fantana nici pe ala de langa locul ala unde iti tunezi masinile nicaieri...ma poti ajuta

| En3Rgi a răspuns (pentru Shrek32154):

Ai bagat moduri?

| Shrek32154 explică (pentru En3Rgi):

Nu vreau sa-mi mai stric din nou jocul! Nu am bagat nu are nici un mod big grin Doar ca nu gasesc mingeaaaa nu am pe ce apasa enteeer!

| En3Rgi a răspuns (pentru Shrek32154):

Bun.Ma documentai si vazui ca problema vine de la:"ai salvat la locul lui Madd Dogg's o data". Asta iti cauzeaza sa dispara mingea.Trebuie sa incepi alt profil.
Bafta!