| TeodorofFlavius a întrebat:

Am un Laptop Tochiba Satellite c660 si vreau sa fac upgrade la windows 10 daca nu merge macar la 8. Stie cineva daca merge si stie de unde pot lua driverele?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De mers va merge Windows 10 dar nu cred ca vei gasi drivere. Uite pe site-ul lor: http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-c660-10c/
Zice ca au doar pentru Windows 7. Windows 8.1 (nu-ti recomand 8.0) s-ar putea sa mearga ca este asemanator cu 7.

| untu a răspuns:

Baiete,te sfatuiesc sa nu treci la sistemul de operare Windows 10 pentru ca este o capcana si totul este foarte complicat! Iti recomand sa ramai la sistemul de operare Windows 7, asa cum ai cumparat laptopul tau Toshiba cu sistemul de operare deja instalat! Ce mai vrei?

| VibeTrix a răspuns:

Vad ca ai vreo 9-10 ani... Ce sa faci mai piticule? Sa faci upgrade? :}}