| Razvyh a întrebat:

Am o problema cu viteza internetului, cativa prieteni au aceeasi viteza care o am si eu dar viteza de descarcare (a unor jocuri de exemplu) este de 3 ori mai mare decat la mine. (pc-ul meu este i3, peste ce au ei).
Ce as putea face ca saa imbunatatesc viteza (stau la tara iar internetul este prin fibra optica)
Funda

1 răspuns:
| Anton_Seby_1992 a răspuns:

E bine pe tine si eu stau la tara, dar nu vor sa-mi bage fibra optica, cred ca poti sa iti iei progamul asta: Advanced System Care sau daca nici asa nu merge placa de retea ar fi de vina, mult noroc.