| MEnergy a întrebat:

Am o problema la IMVU!
Va rog daca ma puteti ajuta va dau foarte multe fundite si voturi!
Deci am avut un cont pe imvu si nu am mai intrat de mult pe el si am uitat parola! Dar nu mai merge nici messu ca s-a dezactivat messu pe care mi-am facut contul! Ce trebuie sa fac! MENTIONEZ ca contul era VIP! Va implorr!

Răspuns Câştigător
| Ana1998 a răspuns:

Nu cred ca mai ai nici o sansa cu acel cont. Eu tot timpul cand imi fac un cont pe un site imi scriu userul si parola pe o hartie si o pun undeva unde sa nu o vada nimeni. Deci...nu ai nici o solutie numai sa-ti faci alt cont. O zi buna!happy

| MEnergy explică (pentru Ana1998):

Mersi, straight face nu o sa-mi fac alt cont =] nu mai platesc iar

1 răspuns: