| Aleee99 a întrebat:

Hei,am un telefon iphone4, cand mi l-am cumparat am făcut cont pe appstore si mi-am uitat contul si parola de 2 ori iar a 3-a oara numai merge sad Mă puteti ajuta vă rog..Imi poate imprumuta cineva contul? Sa imi descarc cateva aplicatii? Vă rog mult.

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu o poti recupera?

| Aleee99 explică (pentru eucumine010):

Am incercat si nu merge. Si chiar am nevoie să-mi descarc cateva aplicatii.

| eucumine010 a răspuns (pentru Aleee99):

Nu vad nici o logica. Tu nu iti poti face alt cont, dar ai putea sa folosesti contul altcuiva. In fine, eu nu am cont, succes.

| eucumine010 a răspuns:

Faci alt cont.

| Aleee99 explică (pentru eucumine010):

Numai merge. Trebuie să plătesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum e posibil să-ți uiți parola de la cont de 2 ori?

| Aleee99 explică (pentru anonim_4396):

Am avut o parolă mai lunga si am uitat.