| bogdaaaan a întrebat:

Am o problema pe GTA San Andreas.Am vazut ca pe harta mica exista un N care cred ca arata Nordul dar ce se afla acolo? Am observat ca e pe mare dar e ceva un zid invizibil.Mi-a zis varul meu ca iti trebuie un fel de cod ca sa treci dar nu prea cred ca e asa. Daca ati ajuns acolo spuneti-mi si mie ce e acolo si cum pot trece de acel zid? Sau nu se poate trece? Si cum pot chema avion nu elicopter.Cine raspunde cel mai bine funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Acolo este N-Nord cum e si S-Sud
Si zidul sau cum vrei sa zici nu e nimic altceva decat sfarsitul mapei, adica atata e jocul nu se intinde mai mult de atat.
nu este un infinit de mers undeva tot este un sfarsit.

3 răspunsuri:
| Adrianxx3 a răspuns:

Sall nu poti sa ajungi niciodata la Nordul ala big grin si nu poti trece de zid si parola pentru avion este ohdude

| bogdaaaan explică (pentru Adrianxx3):

Multumesc pentru codul la avion dar ai raspuns al doilea si de asta am dat altcuiva funda si mersi pentru cod de avion!

| bogdaaaan explică (pentru Adrianxx3):

Multumesc de codul pentru avion!