| ismailanight a întrebat:

Am o problema sa cstrike 1.6. Am schimbat rezolutia jocului pe cea din mijloc.Si acum cand intru in cstrike imi apare fundalul negru si imi scrie out of querincity(sau ceva asemanator). Am dezinstalat si reinstalat dar tot la fel. Ce sa fac? Pot sa scriu in consola... da nu stiu ce comanda schimba rezolutia.Plz spuneti-mi si mie comanda care schimba rezolutia.

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Pai daca poti sa intri in mediu pune-o la loc ca si eu am patit la fel sau mai bine sterge jocul din control panel ca de acolo dispar si setarile pe care le-ai facut. Daca ti-am fost de ajutor funda.

| ismailanight explică (pentru Energyboy):

Nu m-ai ajutat...eu aveam 2 cs diferite si l-am dezinstalat si re-instalat doar pe unul dar setarea era la ambele.Am sters ambele si acum dupa reinstal merge. FUNDA E PT CA AI FOST SINGURUL.Dar totusi MERCI.

1 răspuns: