| Alex18raul a întrebat:

Am o rugaminte la voi daca ma puteti ajuta va rog, cum pot sa ma conectez cu un ip de rep moldova, albania sau tari asa mai mici? am nevoie la un joc online si in tarile mici sunt putini useri fata de Romania dar nu imi pot face cont decat in tara din care e ip

3 răspunsuri:
| Plolice a răspuns:

Depinde pe ce joc ca nu pe toate e asa

| Alex18raul explică (pentru Plolice):

E un joc online ce se joaca pe browser, nu pot da nume.Dar am folosit programul Spotflux care imi da ip de Sua si mi-am putut face cont de Sua pe joc dar nu ma ajuta cu nimic deoarece is foarte multi useri si acolo.Am nevoie de ip din Rep Moldova Albania Macedonia, tari micute

| Alex18raul explică (pentru Alex18raul):

Nu stie nimeni? sad