| ChircaNNNNNN a întrebat:

Am placa Nvidia 850M si imi lipseste din NVIDIA Control Panel- Display Setings..am incercat 1000 de metode gasite pe net dar nici unu nu da rezultate. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza : Nvidia GeForce Experience! Bafta!

| ChircaNNNNNN explică (pentru lpavel):

Am facut-o si pe asta dar nici o sansa!

| lpavel a răspuns (pentru ChircaNNNNNN):

Ai mai avut-o vreodata si acum n-o mai ai?

| ChircaNNNNNN explică (pentru lpavel):

Pai abia mi-am luat laptopul ce detine aceasta placa nVIDIA si de la inceput am avut acea problema....am observat pe net cum se faceau configurarile din nVIDIA control panel pentru CS GO jocul pe care ul joc.

| lpavel a răspuns (pentru ChircaNNNNNN):

Ai instalat driver-ul pentru Nvidia de pe cd sau l-ai descarcat de pe net? Prima data trebuie sa-l instalezi de pe cd apoi sa faci update!
Am avut o gramada de laptop-uri de toate genurile, toate au avut Nvidia dar la niciunul nu am intalnit nici o problema, nu stiu la tine ce se intampla!?