| anonim_4396 a întrebat:

Am reinstalat Windows XP SP3 si nu imi merge sunetul.Inainte totul mergea bine nu aveam probleme.Am luat CD cu drivere ce l-am primit cand am cumparat PC si am instalat driverele si nu merge, doar cand aprind calculatorul se aude sunetul de pornire in resti nimic

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU MAI MERGE SUNETUL IN WINDOWS - Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter (ca alternativa - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services) si acolo din lista alege "Windows Audio". Porneste acest serviciu si sunetul o sa porneasca si el. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Ion_Mihaela_1971 a răspuns:

am reinstalat windosul si nu merge sunetul cu procedez