| Mrrrrr a întrebat:

Am creat un server de metin2.Totul bine, am facut site, chat, iteme la shopuri, rata, GM, staff, tot... dar cand downloadeaza altii intra in joc si le da "eroare conectare la server"(mentionez ca mie imi intra)plz un ajutor?

2 răspunsuri:
| reyrey95 a răspuns:

Poi vezi ca ai mc textul la tine este ok dar la ceilalti trebuie modificat cu cel pe care il ai tu pentru a le pute functiona asta in cazul in care ai mc text uitete atent prin file bafta

| Mrrrrr explică (pentru reyrey95):

Nu e astawinkingstiu sigur