| DRamona20 a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Astăzi mi-am instalat o aplicație care zicea că e video proiector gen cu lumina de la tel. Până acum totul bine. Mai târziu după ce mi-sa instalat am intrat pe ea și de atunci am dezinstalat- o pentru că era o porcărie. Știam că nu o sa mearga dar am zis sa incerc că ce s-ar putea întâmpla așa că după ce am dezinstalat- o am intrat sa mă joc puțin Roblox. Când am intrat sa mă joc intrasem pe Tower of Hell și pur și simplu îmi bubuia tel cu publicități la jocuri. Și acum când scriu asta până acum am avut 5 publicități. M-am saturat și nu știu ce să fac... Ajutați mă va rog...????????

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dezinstalează TOT ce ți se pare că nu ai intsalat tu, voit

| Wr3nch a răspuns:

Felicitari, descarca o aplicatie antivirus gen Malwarebytes si fa o scanare.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Era clar ca e o aplicatie cu surprize din start, pentru ca promitea ceva imposibil. Faptul ca totusi ai deschis-o e din vina ta. Daca reclamele persista dupa scanare cu antivirus singura solutie e resetare din fabrica.