| Georgian2078 a întrebat:

Am si eu o problema cu ps 3 ul meu portul unde bag cablul de la ventilator care il racea s-a desprins de placa de baza sau ce o fi si acum cand il deschid se inchide dupa cateva minute, vreo chestie cu care il pot lipi?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Se poate lipi cu un pistol de lipit sau ciocan de lipit dar devreme ce nu ai auzit de astea te sfatuiesc sa-l duci la un service it daca vrei sa-l mai folosesti vreodata... laughing

| Georgian2078 explică (pentru lpavel):

Ok mersi de raspuns

1 răspuns: