| sorinel22 a întrebat:

Am si eu un Nokia lumia 620. windows 8. si as dori sa stiu cand apar jocurile de pe miniclip.sau cand apare Adobe flash.sau daca pot schimba sistemul de operare din windows in android.

DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Nu ai cum sa il schimbi stiu asta e incearca sa iti iei jocurile de la free si sa castigi anunumite puncte care se pot folosi la cumpararea jocurilor

2 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Sistemul de operare nu il vei putea schimba decat sa faci update la versiunea de windows phone pentru a putea juca anumite jocuri

| sorinel22 explică (pentru Mihaitza009):

Pai am facut upgrade... dar sincer sa fiu mie nu imi prea place ca cei de la xbox aud doar jocuri platite... pe mine m-ar interesa daca as putea sa i schimb sistemul de operare