| Adrian159 a întrebat:

Am un calculator din 2010 si merge foarte bine dar cand imi instalez windows xp nu imi gaseste retea de internet (am internet prin romtelecom, prin cablu) si nu reusesc sa fac o retea ...si tot la xp am driver audio pentru pc dar dupa ce il instalez ii dau restart la pc cum e normal dar nu se instaleaza? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| tudy26 a răspuns:

Baga placa de retea de mai multe ori daca nu merge nici asa dai search in start acolo la run sau baga win 7

2 răspunsuri:
| Bruninhos a răspuns:

Daca ai pc din 2010 de ce nu instalezi Windows 7?
E mult mai bun parerea mea, Succes!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Caută driver la placa ta de rețea. XP-ul nu-ți vede placa de rețea.
La partea cu sunetul, aceeași chestie. Caută alt driver.

Succes!