| alexgunner a întrebat:

am o problema cu pc nu imi mai merge placa de retea, ieri aveam windows 7 si mergea, azi mi-am instalat windows xp si nu mai merge nici macar nu se mai aprinde vreun beculet din spatele calculatorului unde conectez cablu de internet ce sa fac? trebuie sa instalez ceva driver pentru ea? ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Da ai nevoie de driverul placi LAN adica de la placa de retea!

| alexgunner explică (pentru CoL00SaL):

Mersihappy dar de unde pot downloada acest driver?

| alexgunner explică (pentru CoL00SaL):

Mersihappy dar de unde pot sa downloadez acest driver?

| K0sti a răspuns (pentru alexgunner):

De la producatorul placii de baza, logic!

| CoL00SaL a răspuns (pentru alexgunner):

Zi-mi modelu placi de baza...si iti voi pune un link ca sa il downloadezi.

| alexgunner explică (pentru CoL00SaL):

Gigabyte
GA-G31M ES2L

| awspam a răspuns:

La windows 7 au pus ei driverul dar un bou ca tine sa treca pe xp e cam aiurea, ala e pentru baietasi nu pentru androizi