| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care imi poate spune unde pot gasi driver pentru placa de retea?
Am mi-am tras internet de la romtelecom si nu imi merge internetul pe calculator, dar pe laptop imi merge. Cineva mi-a spus ca trebuie sa instalez placa de retea, dar nu am driver-ul necesar.

PS: pot sa dau internet pe calculator de pe telefon, prin cablul de date, dar nu pot sa il las tot timpul acolo.

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://www.itzone.ro/download.php?idCat=45

La producator scrii ce placa ai tu, si gasesti acolo.

| 0x11111051 a răspuns:

Descarca pe laptop programa Driver Pack Solution. (4 GO). Apoi transfera programa pe calculatorul care are nevoie de driver. Dupa ce ai instalat programa acolo, ea automat o sa iti arate care drivere TREBUIE de instalat si care OPTIONAL. Ea le instaleaza chiar si fara conexiune la internet.

| mariuscrazy09 a răspuns:

Sal incerca cu driver professional 11 si poti sati bagi si driverle care nu le ai
sper sa-ti fie de ajutor