| dogaru5430 a întrebat:

Am un laptop si nu se inchide decat daca inchid capacul pare normal doar nu se inchide ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| wolfman22 a răspuns:

Scoate bateria!

| dogaru5430 explică (pentru wolfman22):

Cum se scoate il am Acer aspire one

| wolfman22 a răspuns (pentru dogaru5430):

Eu,am un HP, la mine bateria se afla sub laptop in partea din spate si am 2 clapete de care trag si iese bateria!
acum nu stiu cum e la un Acer aspire one,insa am avut aceeasi problema ca tine, cheama un profesionist la el!
dar pana vine incearca, ori sa scoti bateria ori tine apasat pe butonul de strart cateva secunde!

3 răspunsuri:
| dogaru5430 explică:

O sa incerec multumesc