Întrebare recomandată | x313x a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop acum o luna si cand inchid clapita nu se mai inchide. Ce se fac? Fundita

Răspuns Câştigător
| Tkn a răspuns:

Start->Control Panel->Hardware and Sound(in View by Category)->Power Options->Choose what closing the lid does->Sleep la ambele in drept la "When I close the lid"->Save.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Il setezi sa se inchida!

| Andr3y007 a răspuns:

Este din setari trebuie sa te duci in control panel la power option si pe acolo trebuie sa fie optiune ce sa faca cand inchizi clapita si acolo setezi sa intre in sleep sau c vrei uh... funda?