| Felys a întrebat:

Am windows 8 si uneori cand dau comanda sleep sau inchid capacul la laptop se inchide doar desktopul dar laptopul nu si nu il pot reaprinde decat dupa ce il inchid de la buton ceea ce este total incorect,care ar fi problema de face asa si ce as putea sa ii fac, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa asa :
Intri in - Panou de Control, Sistem si Securitate, Optiuni de Alimentare.
Apoi iei la rand lista din partea stanga si faci setarile dorite, vei vedea... Bafta!

| Felys explică (pentru lpavel):

Nu e de acolo,alta e problema, acolo stie toata lumea sa seteze, oricum multumesc de amabilitate, cineva mi-a zis ca ar fi o problema de driver, dar mai astept si alte sugestii