| Vrtuleee a întrebat:

Am un PC cu 4 gb ram, placă video de 512 mb (nVIDIA 7500), procesor dual-core 2 ghz, windows xp. Imi merg jocurile sacadat, in reluare, am facut toate setarile la low, tot ce era posibil şi nimic...e la fel.

2 răspunsuri:
| LaurSwat a răspuns:

Hmm configuratia ta nu e chiaar asa nasoala, e destul de ok pentru jocuri cu cerinte mai mici. Eu zic sa ii pui un win 7 dar de 64 bit pentru ca ai 4 gb ram. Win xp era singurul care te tragea in jos. Dar sa nu te astepti ca o sa joci cine stie bf4 sau watch dogs pe el. Posibil sa iti mearga maxim un bf pe low. Bafta.

| Vrtuleee explică (pentru LaurSwat):

Nici macar SA-MP nu pot juca, orice joc pe care il joc merge in reluare.