| antivirus333 a întrebat:

Jocurile de pe calculatorul meu merg sacadat zici ca merg in reluare am windows xp, placa video nvidia 7300 gt si 2 gb ram va rog lamuriti-ma pls si daca se poate niste sfaturi utile...mersi

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Virusi, procesorul mic, nu face fata, jocurile nu sunt compatibile cu windows xp, nu ai destul spatiu liber in C (cel putin jumatate din partitie trebuie sa fie goala) si multe altele. dai un scan, sterge virusii, incearca un format daca nu iese nimic, daca problema continua, incearca sa mai updatezi din componentele care ti se par depasite...
bafta