| Zongaman a întrebat:

Am un PSP 2004 modat si azi am vrut sa imi descarc un joc.Cand am vrut sa il pun i-am bagat cablul in calculator si cand sa intru imi apare pe desktop fisierul PSP-ului dar fara fisierele iso, music etc.Imi apare o eroare si zice ca nu s-a putut conecta...Ce pot face? Dau funda si vot crying

Răspuns Câştigător
| ozzy1997 a răspuns:

Cablul e problema.Incearca altul.Sau incearca in alt port usb.

| Zongaman explică (pentru ozzy1997):

Alt cablu am folosit dar o sa incerc si alt port usb.Pana atunci iti multumesc pentru ajutorwinking

1 răspuns: