| alexstar98 a întrebat:

Am un psp care nu se mai incarca am schimbat nu stiu cate incarcatoare pana m-am dus in altex sa incerc alt incarcator iar la proba nu a mers iar angajatu a zis ca este stricat, oare este de la incarcator sau de la psp. Stiti oameni care repara psp in Galati? Funda

1 răspuns:
| AndreiAndrei110 a răspuns:

Scuze nu este service in Galati dar am gasit unul in Braila se num RepSoft Braila informatiile le gasesti pe siteul lor. Sper ca ti-am fost de ajutor!winking