| andy2000 a întrebat:

Am un iPhone 3GS, si am un incarcator nou, ca cel vechi s-a stricat, si am reparat si cel vechi l-am reparat, dar niciunul nu merge.Am bagat si la alte incarcatoare, k e cu cablu de date, si la masina, si la pc, cu ambele incarcatoare dar nu merge nici unu.Asta nou a mers 1 saptamana, dar apoi nu a mai mers.Cand dau drumu la tel, imi arata sa bag la incarcat bateria si merg iar apoi se stinge si nu mai porneste. Oare o fi de la telefon, nu stiu. FUNDA!

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Problema e a telefonului, probabil s-a stricat ceva la mufa, asa am patit la PSP, poti sa-l duci la service.

| CoxOno a răspuns:

Ar putea fi de la oxidarea pinilor mufei de incarcare!
Mergi la un service.
sa ai faca niste teste asa ar fi mai sigur.