| murete a întrebat:

Am un server de minecraft cu pluginuri foarte bune precious stones configurat f bine toate pluginurile sunt configurate si caut admini/helperi sau donatori sa conduca serverul alaturi de mine.momentan nu am gasit host adaugati skype:dobi.dobi50 pentru mai multe detalii

5 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

As vrea sa fiu helper dar nu am minecraft original si as avea nevoie. Poti vorbi cu mine pe facebook la numele asta: Andrei Skiexyth. Daca serverul tau nu are deaface cu MC Cracked atunci ma bag.

| murete explică (pentru AstroNoot):

Serverul meu este cracked(orice poate sa intre)

| AstroNoot a răspuns:

OK,atunci ma bag... poti sa faci un host cu hamachi, ok?

| murete explică (pentru AstroNoot):

Adauga dobi.dobi50 pe skype

| AstroNoot a răspuns (pentru murete):

Ok