| MariusDumitru53 a întrebat:

Am un virus in calculator care imi sterge programele ce pot sa fac sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| Mihαi a răspuns:

Salut Marius! Singurul lucru pe care poti sa-l faci este sa-ti reinstalezi Windowsul.
Incearca sa eviti site-urile de la care poti lua virusi atat de periculosi precum acesta pe care l-ai luat acum.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| TheDarkSkullYT a răspuns:

Ba copile virusul ala se numeste Antivirus Sterge lucrurile virusate

| MariusDumitru53 explică (pentru TheDarkSkullYT):

Nu am dat permisiunea antivirusului sa stearga ceva fara voia mea si nu prea are cum ca antivirusul sa stearga programe din windows