| andreisoci a întrebat:

Am windows xp service pack 3, si am tot jucat counter-strike luat dupa siteul resursecs.com am luat cs 1.6 si tot imi iesesa din joc,apoi mi l-am sters si mi l-am bagat inapoi,cand sa joc arma era pe stanga si nu o puteam muta,si tot se vedea in patratele,si grafica era setata asa ca inainte, ce are? sa imi schimb windowsul? pentru ca am intrat de exemplu in fifa 07 care are cerinte mai mari decat cs-u si merge perfect,adica nu e din cauza placii video,ce are? cine stie are funda,sa imi schimb windowsul? explicati-mi detailat care e problema, mersi

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nu cred ca ai lasat la fel la grafica. Poti da pe D3D si ca sa schimbi arma apesi "h" - "options" - "my hand" - "right hand". (sau poti dai si left hand daca nu merge sa nu fie inversate comenzile)

Bafta!

| andreisoci explică (pentru Magnifico):

Nu merge, am incercat dar nu mi-o schimba, si grafica e ca si aia de data trecuta de cand am instalat jocul, alte pareri/sugestii?

| Magnifico a răspuns (pentru andreisoci):

Da id te ajut cu arma pe mana dreapta icnerc si la grafica.

| andreisoci explică (pentru Magnifico):

Andrei.soci

| LemoN1 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi windusul trebuie sa descarci cs iar de pe acest site!
http://games.softpedia.com/progDownload/Counter-Strike-Download-427.html funda?