| danielcristi98 a întrebat:

Ar merge bine jocuri gen GTA Online,Fallout 4, PVZ Garden Warfare 2 pe un PS 4 Slim?

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Perfect!

| danielcristi98 explică (pentru mudokins78):

Poți sa zici ceva mai mult? dau funda...cat de perfect...de ce

| eduardooo a răspuns:

Asta depinde de preferintele tale, din cate stiu consolele sunt blocate la 30-60 fps, eu ti-as recomanda un PC doar ca e mult mai scump, in schimb daca nu esti un PC master race atunci poti sa iti ie-i linistit acel ps4! Mai e si pretul jocurilor pe console, dai 150-200 lei pe un joc. pe Pc mai poti pirata, mai sunt reduci pe steam. Oricum iti urez bafta si spor la jocuri happy

Răspuns utilizator avertizat