| danielcristi98 a întrebat:

ATI Radeon R7 240 4GB DDR3 - 1x VGA 1x DVI 1x HDMI sau Asus NVIDIA Geforce GT730 - 4GB DDR3 Grafikkarte PCIe DVI HDMI VGA
Care este mai bun pentru a rula jocuri gen GTA 5, Pvz garden Warfare 2, Fallout 4?

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Gt 730 e mai buna dar pentru acele jocuri amandoua sunt varza

| danielcristi98 explică (pentru alexboss2020):

Cat de varza?

| alexboss2020 a răspuns (pentru danielcristi98):

Varza,cat nu stiu pe bune sunt slabe placile video, nu fa greseala sa le cumperi, mai bine strangi niste bani mai multi dar esti sigur ca o sa duci orice joc, cu acele placi video nu o sa duci nimic jocuri pana in 2013-2014 ce zici tu acolo deja e prea mult