| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Are careva idee daca pot gasi un CD cu gta 5 pentru calculator? Si daca da, necesita internet pentru a-l instala? Adica Gta 5 simplu, ofline pentru ca am o conexiune foarte slaba la internet si nu-l pot instala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mult prea mare si ar avea probabil nevoie de 5 DVD-uri ca sa incapa versiunea de baza, fara patch-uri. Singura optiune este sa gasesti pe cineva cu un hard disc extern care sa iti puna versiunea nu tocmai legala sau sa iti faca installer pe mai multe dvd-uri.
Alternativ, daca ai un adaptor wifi la PC si un smartphone cu care sa faci hotspot, iti iei o cartela si activezi o optiune de internet care sa iti dea destui mb cat sa descarci jocul. Probabil va avea viteze decente. Nu stiu totusi ce inseamna pentru tine conexiune slaba.

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru anonim_4396):

Adică Orange. cred ca am. spus tot. si daca.iți zic ca n am nici 1mb/s. am.vre o 300kb/s. nici atat de multe ori. multumesc frumos pt.raspuns am.sa.incerc cum.ai spus tu nu stiu exact ce optiune as putea la o cartela ca na jocu e destul de.mare. si faza cu.hardu e buna

1 răspuns: