| PersoanaFizicaAutorizata a întrebat:

as dori sa intru pe un cont email foarte vechi desi stiu 100% ca datele de logare sunt corecte imi mai cere un cod format din cateva numere ce mi-l trimite pe un numar de telefon. Problema e ca eu acel numar nu-l mai am.
Ar exista o sansa sa recuperez contul?

2 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

Poti incerca sa suni persoana care are acum acel numar sa iti dea codul ca sa te loghezi si apoi sa actualizezi numarul de telefon in aplicatia de email. Atlfel nu stiu cum.

| Mosotti a răspuns (pentru InvatamProgramare):

Corect, sa faca asa, asta daca numarul s-a dizolvat adica e inexistent pe cartela aia.