| Popescuczc a întrebat:

As dori sa achizitionez cs go de pe steam, stiu ce modalitate de plata o sa aleg. Intrebarea mea este: trebuie sa cumpar o anumita licenta pentru steam, sau platesc jocul si asta e tot? Intreb asta deoarece nu am acces la: adauga prieteni. etc. (nu am cumparat nici un joc pe steam )

Răspuns Câştigător
| FastAndRelaxed a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o licenta eu am cumparat acum 2 zile CS:GO si acum pot adauga prieteni si ala de care zici tu(cu 3 jocuri) se cheama pachet adica le cumperi pe toate 3 deodata.

3 răspunsuri:
| FastAndRelaxed a răspuns:

Nici eu nu puteam adauga niciun prieten pe steam la inceput(cand nu aveam nimic cumparat).Nu te lasa sa adaugi prieteni deoarece e modalitatea steamului se a opri spamul cu conturi false. Dupa ce cumperi un joc vei putea sa adaugi pe oricine in lista ta.Bafta in continuarewinking

| Popescuczc explică (pentru FastAndRelaxed):

Ai cumparat Jocul pe steam (Cs GO)? ai nevoie de o licenta anume? din cate am inteles eu ai nev de o licenta care vine cu 3 jocuri: cs 1.6 condition zero,...

| Popescuczc explică (pentru FastAndRelaxed):

Trebuies sa cumar o licenta inainte de a cumpara cs go? Ma refer la activarea contului steam. Se tot vorbeste de o licenta ce vine cu 3 jocuri : cs 1.6... etc.
Este necesara?