| Identity a întrebat:

As dori sa ma ajutati sa imi fac un calculator pe bucati nu doresc sa imi cumpar unul gata facut. Din cate am inteles daca il fac pe bucati ma ajunge si mai ieftin. Doresc un calculat cat de cat bunicel sa pot juca jocurile 2011 la calitate mare [High]

Daca tot dau niste bani sa dau pe niste lucruri bune, astept ajutorul dumneavoastra multumesc. Suma pe care sunt disponibil sa o investesc pentru un caluclator este de 2000 ron.

Doresc seriozitate!

1 răspuns:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Pai ia-ti o placa de memorie(50ron), placa video mare(300ron) cam asta trebuie pentru cerinta de sus!