| Identity a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un calculator nou de 2000 ron.

Este posibil in acesti bani sa imi pot cumpara un calculator pe care sa imi mearga toate jocurile 2011 la high?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu lua calculator gata facut, mai bine ti-l faci pe bucati. o sa iesi mai ieftin si cere parerile expertilor de pe pcgarage.ro

| iDplm a răspuns:

In principal iti poti face unul pe piese...4 GB RAM, procesor minim i3 @ 2, 31 Ghz [Intel], x3 [AMD]; placa video dedicata de 1 GB si un HDD de 1 TB.

| Lyx3770 a răspuns:

Da este posibil dar ia-ti-l din Media Galaxy si spune-i ca il vrei pentru jocuri de mare calitate spune-i sa ti-l dea pe cel mai bun din tipul jocurilor