| SkyGuy a întrebat:

Astazi cand am deschis pc-ul am inceput sa ma uit la un film si a inceput sa sacadeze sunteul...am crezut poate ca este din cauza mess-ului...l-am inchis si tot degeaba. am dat 2 reset-uri la pc degeaba, am incercat sa ascult muzica pe youtube sa vad daca scadeaza si la fel. Orice sunet se aude distorsionat dar nu continuu. Nu inteleg ce are. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alinas132 a răspuns:

E problema cu programul de sunet. ia-ti alt program de sunet cum ar fi VIA HD Audio Deck. dai funda?