| razvanxd1 a întrebat:

Buna all! Va rog frumos, am pierdut un cont de metin2 de lvl 75. Va rog frumos ma ajutati sa il recuperez! Cel mai bun raspuns: fundita! Va rog

3 răspunsuri:
| DuMys05 a răspuns:

Pia dk e pe id tau e simplu dai forgot dupa scrii acl id tau si iti da resetare parola iti pui parola noua si gata funda?

| razvanxd1 explică (pentru DuMys05):

Asta stiu si eu! Ala care mi-a schimbat si parola de la id! Imi trebuie un program!

| DuMys05 a răspuns (pentru razvanxd1):

Mie nu-mi trebuie nimic numa dau pe forgot si bag id cum zice acl si dupa acc iti vine mail dai parola noua dai activare si finish