| razvanxd1 a întrebat:

M-a puteti ajuta! Am pierdut un cont de Metin2 de lvl 75, si nu pot sa-l recuperez! Va rog m-a puteti ajuta! Cel mia bun raspuns FUNDAAA! scuze de categorie!

3 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Buna Razanxd1!
Bravo un cont de 75 Metin2RO?
Uite aici sper ca eu te-am ajutat :
http://support.metin2.ro/index.php?page=support&m=1&action=next
Daca ai vreo nelamurire nu inceta sa ma intrebi!
Pa, pa.
App pe ce server joci si cum te cheama eu joc pe Hydra Regat Galben nu mai jucasem pe galben si am vrut sa vad cum e :X
Te pup!
GOOD LUCK!

| razvanxd1 explică:

Scuze am uitat sa spun ca ala mi-a schimbat si parola de la id! Imi trebuie un program! Multumesc!