| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Buna!
Am auzit o groaza de copii la scoala vorbind despre un joc.Nu mai stiu exact cum se chema dar sigur era cu "T" la inceput si la sfarsit "mice". E un joc cu un soricel care trebuie sa prinda branza.Stiti cumva cum se numeste? Merci.

Răspuns Câştigător
| Abecedare a răspuns:

Transformice!

| CioCĂlătiCăăă explică (pentru Abecedare):

Asa e!
Multumesc mult...

6 răspunsuri:
| xs1der a răspuns:

Transformice sigur!

| Abecedare a răspuns:

Nu ai pentru ce!

| CioCĂlătiCăăă explică:

NU!
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| awesomedavid a răspuns:

Cred ca e joc cu tom si jerry

| KillerMembruTpu a răspuns:

Da eu stiu...Tom iti da cu bilesi Jerry trebuie sa fuga deoarece daca il prinde nu o sa mai ai vieti(Ai 3 vieti) Jerry insa trebuie sa ia branza(apasa pe ""Space""" pentru a prinde branza)si cel mic de jos trebuie sa o prinda si sa o manance(Apesi tot pe ""Space""Sa il dai lui soricelul cel micut)) ITI multumesc!