| 7lrn7 a întrebat:

Buna am de facut un proiect la scoala despre maramures si bucovina si am auzit azi o melodie care era din maramures si nu stiu cum se numeste stiu decat ca avea in titlu turai sau ceva cu fu la inceput si pe la sfarsit ceva cu ilie plz help maine trebuie sa am dans pe mel asta mersi anticipat dau fundita! :*:*:*:*

1 răspuns:
| d33aandreea a răspuns:

Poate te referi la Atac - Turai sau Nelu Bildan - Turai ta, acum nu stiu sigur daca e una din elehappy