| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna am avut Metin2United si mergea perfect, dar mi-am reinstalat windows-ul si acum mi l-am descarcat dau run aleg folderul se incarca acolo mi se deschide jocul scrie jos downloading si imi apare o eroare metin2utited was stoped.Am reinstalat jocul de vreo 5 ori si tot asa imi apare ce sa fac? Dca trebuie mai multe modificari dati add:capratiberiu.

Dau funda!

P.S. :Inainte de reinstalare am avut tot windous 7 ultimate.

7 răspunsuri:
| dragon40 a răspuns:

1)antivirusu sa fie eset-nod-32 daca nu, oprestel imediat ca e de ****! doar acest antivirus lasa aplicatiile de gen metin2, cs sa ruleze corect.
2) sa ai destul spatiu in pc!
3) sa ai winrarr
4) netu conectat
5) sa ai net frameworck de la 2.0 in sus
6) succes! laughing

| Ctmfresh28 explică (pentru dragon40):

Am de toate in afara de framework de unde il descarc(zi-mi siti dau funda).

| Ctmfresh28 explică (pentru dragon40):

L-am gasit si l-am descarcat eu dar toto nu merge. Spatiu am 100GB si tot ce ai spus mai sus.

| dragon40 a răspuns:

Punemi ce windows ai si ce placa de baza ai! cat-i dau imd! si din curiozitate ce placa video ai big grin

| Ctmfresh28 explică (pentru dragon40):

PLaca de baza habar n-am, windows 7 ultimate, placa video slba 400mb.Dar retine inainte aveam tot windows 7 ultimate si nu mi-am schimbat nimic la laptop si mergea perfect, acum nici nu se dechide.

| dragon40 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Da-mi id tau de mes!

| Ctmfresh28 explică (pentru dragon40):

Capratiberiu