| Tourniquet a întrebat:

Nu stiu ce are computer'ul meu. Se blocase si i-am dat restart (am apasat pe buton, s-a inchis, am apasat sa se aprinda), iar acum nu mai aud muzica(orice) de cat foarte incet. Boxele sunt la maxim, la fel si sunetul din PC.
Ce'asi putea face?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să se uite cineva specializat la el, poate se strică!
La mulți ani!
Pa, pa.

| Tourniquet explică:

@vibeantonio, mi se blocase mouseul nu puteam apasa in PC pe shut down, etc. Am tinut apasat pe butonul de log off de la pc. oh go on

| vibeantonio a răspuns:

lol frate laughing)))))))) cum poti sa dai restart straight face apesi de 2 ori pe butonul de log off(pe pariu ca nu stiai cum se cheama) decat sa apesi pe butonul de restart sau mai simplu apasai pe stard dreapta jos si restart =_= daaalaughing
=_= OMG=_=

| vibeantonio a răspuns:

Sunt Maria acu, asa ca e un buto mic, rotund si magic de pe care se restarteaza computerul(alta cutie magica).