| Cristutzzu_Portutzzu_1993 a întrebat:

Buna am instalat jocul san andreas si imi merge doar din tastatura am incercat si prin setarile de la mouse si tot nu merge facut sa-mi ia si mouseoul in considerare ce ar trebui sa fac? multumesc

Răspuns Câştigător
| CasaLocCo a răspuns:

Intra in options, controller setup si la configuration sa ai mouse +keys. Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PastramăDeElefant a răspuns:

Daca nu iti merge cu reinstall inseamna ca nu e bun jocul. gaseste alt site de unde sa il descarci. sunt multe siteuri in care iti iei teapta si virusi de ex : eu am luat gta vice city fara sunet. am cautat alt site l-am descarcat si mergea perfect.

| PushOn a răspuns:

Ai multe, de exemplu
1) Reinstaleaza-l
2) Reseteaza Setarile
3) Schimba fisierele setarilor

| Cristutzzu_Portutzzu_1993 explică:

Multumesc mult de tot pentru ajutor!